Kurzy pro firmy - vždy na míru

 

Angličtina

→ kurzy na míru pro zaměstnance i vedení společnosti

→ odborná, obchodní i obecná forma jazyka
→ výuka u vás ve firmě
→ jazykový audit a analýza potřeb
→ studijní plány

→ průběžně testování a evidence docházky

Reference

S Klárou Ubryovou jsem se poprvé setkal již asi před 10 lety na hodinách angličtiny v práci. Již tenkrát to byla příjemná spolupráce. Klára byla přísná, důsledná, ale přesto přátelská. Po několika letech, kdy jsem angličtinu používal pouze sporadicky, jsem se rozhodl své (ne)vědomosti oprášit. Nenapadl mě nikdo jiný, než Klára. A vedle jsem nešlápl. 10 let praxe se u Kláry projevilo naprosto profesionálním přístupem a vědomostmi, které se mi snaží předávat srozumitelnou cestou a příklady. Naše hodiny jsou vedeny v přátelském duchu, tempo je individuálně přizpůsobeno mým požadavkům, z hodin vždy odcházím s úsměvem ve tváři. 😊 Kláru mohu s čistým svědomím doporučit každému zájemci o anglický jazyk, jako perfektní lektorku.
Jan ČepekProfCom, s.r.o
Dlouhodobě a pravidelně využíváme jazykovou výuku Sovičky Kolín Kláry Ubryové a mohu s klidným svědomím konstatovat, že vše probíhá k naší velké spokojenosti a mohu jí dát jen to nejlepší doporučení. Líbí se nám velice vstřícný přístup, dle společné domluvy programově složené hodiny a pružné reakce na občasné změny termínů výuky. Klára se své práci věnuje maximálně, chápe naše slabiny a snaží se nacházet správnou koncepci výuky. Myslím, že Sovička Kolín je skvělá volba, která nejenom, že nabízí jazykové kurzy, ale i něco navíc a to především v oblasti příjemného přístupu ke studentům, což se rozhodně v dnešní době nedá říci o každém.
Ing. Pavel Matyášjednatel, IPM Building
Společnost Jazykové kurzy Sovička Kolín můžeme rozhodně doporučit. V rámci firemní vriuky jsme velmi spokojeni s obsahem uýuky (především procvičování a zdokonalování praktických jazykorných dovedností) i s lektorkou. Lektorka je zkušená a dokáže vhodně a rychle reagovat na požadavky studentů. Výborně také funguje zpětná vazba a komunikace ohledně termínů výuky či případných změn ve formátu výuky
Iva HorováAbeceda PC
Jazykovou školu Sovička Kolín se kterou spolupracujeme již dva roky vřele doporučuji. Vždy milá a pozitivně naladěná lektorka, která má pochopení pro výuku přerostlých studentů. Lekce jsou nabity akčním, temperamentním a individuálním přístupem se zajímavým obsahem přřizpůsobeným našim potřebám a přiměřeným množstvím domácích úkolů. Najednou zjistíte, že umíte anglicky.
Romana PalečkováEurowater, s.r.o.
Všem, kteří se chtějí učit cizí jazyky ať už úplně od začátku nebo svou znalost zdokonalit, mohu Jazykové kurzy Sovička jedině doporučit. Osobně s Klárou spolupracuji více než 5 let, mě i mým zaměstnancům poskytuje individuální lekce anglického a německého jazyka zaměřené na oblast hotelnictví a obchodní korespondenci. Výuka je nastavena skutečně na míru, Klára je velice vnímavá, ochotná a dovede se skvěle přizpůsobit v probíraných tématech i časových možnostech. A hlavně přináší výsledky. Domluva a komunikace je vždy snadná, vstřícná a zároveň velmi profesionální. Jazykové kurzy Sovička jsou pro mě i nadále jasná volba!
Jana BurešováPenzion Pod Věží
Jazykovou školu Sovička využívám již více než 2 roky a s jsem spokojen s výukou formou konverzace a individuálním přístupem zaměřeným na mé požadavky. Lektorka je zkušená, flexibilní a příjemná, s ní se stává angličtina příjemným zpestřením každodenního života.
Lukáš BartákPočítačová pohovotost, www.bar-net.cz
Lekce s Klárou jsou charakteristické jejím osobním přístupem ke studentům. Připomínají spíše přátelské rozhovory u kávy. Navíc dokáže vysvětlit záludnosti anglické gramatiky velice jednoduše a srozumitelně. Navždy si budu pamatovat, že angličtina má pouze pár pravidel a velice mnoho výjimek.🙂
Pavla FugnerováIndividuální výuka
S Klárou Ubryovou se u angličtiny potkáváme pravidelně od roku 2015, za tu dobu u sebe pozoruji velký posun. Hodiny jsou příjemné a vůbec nepřipomínají výuku ve škole. Přístup Kláry mi maximálně vyhovuje, oceňuji její trpělivost a to, že dokáže cokoliv perfektně vysvětlit s tím, že to zároveň nedostanu úplně zadarmo.
Jiří KrejčíkJIRKONT, s.r.o.

Neváhejte nás kontaktovat pro firemní cenovou nabídku

ubryovaklara@gmail.com

+420 739 531 173